lub wybierz kategorię

Kontakt Simon Legrand Ospel Berker TEM Schneider WYCENA 24H

SprzedamDodaj do obserwowanych
Cena: 0,00 pln Cena do negocjacji
Kontakt
Numer telefonu: 53..........pokaż
Dodane 2017-02-19 22:09

Opis

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na specjalistyczne doradztwo w zakresie doboru osprzętu elektrycznego i oświetlenia FIRMA SERFAREN oferuje BEZPŁATNĄ usługę profesjonalnego doboru osprzętu elektrycznego i oświetlenia.

Dobieramy osprzęt /gniazda, łączniki … /takich firm jak:
Kontakt Simon - Legrand – Ospel – Berker – TEM – Schneider i innych, oraz oświetlenie z ponad 30 firm, między innymi Cleoni - Sotto Luce - Azzardo - Nowodvorski - AQUAFORM - Spotline - Ideal Lux - Astro - ITALUX i innych.
Przygotowujemy też projekty oświetlenia oparte na taśmach LED!

Zlecając profesjonalne przygotowanie zestawienia oszczędzają Państwo czas i zyskują możliwość nabycia produktów w atrakcyjnych cenach!

CO OTRZYMAM W RAMACH ZESTAWIENIA?
• bieżące informację na temat produktów;
• 1-3 propozycje rozwiązań systemowych;
• gwarancję prawidłowego doboru wszystkich elementów;
• atrakcyjną INDYWIDUALNĄ OFERTĘ - WYSOKIE RABATY na zakup wszystkich produktów w jednym miejscu.

JAK PRZEBIEGA DOBÓR I PRZYGOTOWANIE OFERTY?
- Proszę przesłać zestawienie potrzebnych elementów ze wskazaniem serii produktów dla której mamy przygotować ofertę lub ogólnie proszę podać kolor i wymagania, co do kształtu, materiału;
- Nie są Państwo pewni czy prawidłowo zostało przygotowane zestawienie - nic nie szkodzi pomagamy właściwie skompletować cały osprzęt elektryczny i oświetlenie!;
- Na podstawie przesłanych informacji w terminie do 24h /dni robocze/ przygotowujemy dla Państwa proponowane rozwiązanie systemowe i wybierzemy możliwe do zastosowania serie produktów.

Po wstępnym zaakceptowaniu naszej propozycji z uwzględnieniem Państwa uwag przygotujemy Specjalną Indywidualną Ofertę na zakup osprzętu elektrycznego i oświetlenia w naszej firmie.
-
Zapraszamy do przesyłania zestawień!

Lokalizacja


DOŁUJE

 

 

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji