lub wybierz kategorię

Koszalin / Słupsk - weekendowy kurs do certyfikatukompetencji zawodowych

OferujęDodaj do obserwowanych
Koszalin / Słupsk - weekendowy kurs do certyfikatukompetencji zawodowych
Cena: 1,00 pln
Kontakt
Numer telefonu: 57..........pokaż
Dodane 2019-05-22 15:55
Autor
Gość

Opis

Kursy w miejscowościach: Szczecin/Koszalin/Słupsk.
NAJBLIŻSZY KURS 07-09.06.2019 -KOSZALIN. Kolejne w odstępie comiesięcznym.

SZYBKI, SKUTECZNY KURS do egzaminu na Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego w KOSZALINIE w weekend w godzinach: piątek 17.00-20.00 oraz sobota- niedziela ( 9-17.00). UWAGA . KURSY odbywają się w odstępie co ok 1-miesięcznym w jednej z wyżej wymienionych miejscowości. SZKOLENIE DLA MAŁEJ GRUPY - OK 5-10 OSÓB! GWARANCJA SOLIDNEGO nauczenia, zapewniającego zdanie egzaminu w pierwszym terminie. Na kursie otrzymasz wszystkie, na bieżąco aktualizowane materiały ( aktualne pytania testowe z egzaminu, zadania z rozwiązaniami + wzory i książkę) , a przede wszystkim konkretną, łatwo przyswajalną wiedzę. NAUCZYSZ SIĘ DOKŁADNIE TEGO CO JEST NA EGZAMINIE.
PO KURSIE STACJONARNYM ZAPEWNIONE INDYWIDUALNE DARMOWE KONSULTACJE ZDALNE DLA KAŻDEGO Z UCZESTNIKÓW SZKOLENIA.

Miejsce prowadzenia szkolenia: ul. Sportowa, Koszalin. Na szkoleniu zapewniony serwis kawowy , obiad w sobotę i niedzielę.

Lokalizacja


75-501 Koszalin

 

 

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji