lub wybierz kategorię

Do przejęcia funkcjonująca i dochodowa Firma!!

SprzedamDodaj do obserwowanych
Cena: 249.000,00 pln
Kontakt
Numer telefonu: 72..........pokaż
Dodane 2018-05-22 12:34
Autor

Opis

Do przejęcia funkcjonująca i dochodowa Firma!

Łącznie z obsługą, zatowarowaniem, wyposażeniem, miejscem i stałą bazą klientów!!Monopolowy Salon pod nazwą: „Promil” w Chojnicach przy ulicy Świętego Jerzego, u zbiegu ulic Gdańska, Piłsudskiego, Angowicka , to funkcjonujący od wielu lat punkt sprzedaży alkoholi świata i wszelkiego rodzaju delicji.

Na powierzchni 150 metrów kwadratowych znajdują się doskonale urządzone: sala ekspozycyjna i sprzedażowa – 100 m/kw, oraz pozostałe pomieszczenia magazynowe i socjalne – 50 m kw.

Cała nieruchomość znajduje się na parterze w bezpośrednim sąsiedztwie parkingu. Salon oprócz sprzedaży różnego rodzaju alkoholi znany jest z przygotowywania i dystrybucji upominków, podarunków oraz prezentów gustownie pakowanych.

Właścicielem obiektu jest Zakład Gospodarki mieszkaniowej w Chojnicach.

To prestiżowe i znane w regionie miejsce jest do przejęcia od ręki . Dodatkowymi zaletami i atrybutami tego miejsca, są pracownicy, którzy w imieniu nowego właściciela doskonale poprowadzą dotychczasowy salon a być może zostaną ukierunkowani nowymi wizjami i przemyśleniami.

Dane dotyczące wysokości dzierżawy, kosztów stałych, obrotów, zatowarowania, dochodów oraz pozostałych składowych prowadzenia przedsięwzięcia możecie Państwo uzyskać w Chojnickim Biurze Nieruchomości.Gotowy biznes, dochodowa inwestycja, bliskość centrum miasta!!!

Osoby poważnie zainteresowane proszone są o kontakt.

Informacje dodatkowe

Powierzchnia (m²) 150

Lokalizacja


Chojnice ul.Świętego Jerzego

 

 

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji