lub wybierz kategorię

LOKALIZACJA , LOKALIZACJA, LOKALIZACJA!

WynajmęDodaj do obserwowanych
Cena: 6.000,00 pln
Kontakt
Numer telefonu: 72..........pokaż
Dodane 2018-10-23 16:15

Opis

W tej odsłonie zapraszamy naszych klientów do analizy szerokich możliwości obiektów, które przedstawiamy poniżej:

Łącznie do wynajmu przeznaczone zostają 420m2 powierzchni, które idealnie spełnia swoja role jako:- Sklep Meblowy , AGD, Salon łazienkowy,

- Domowe przedszkole,

- Gabinety; kosmetyczne, fryzjerskie, masażu i podobne.

- Fitness, siłownia,

- Atrakcyjne mieszkanie wraz z miejscem pracy.W samym centrum Chojnic u zbiegu ulicy Piłsudskiego, Angowickiej i Plac św. Jerzego czeka na Państwa niezwykły obiekt, którego możliwości stwarzają wizję kontynuowania dotychczasowej działalności, ( sklep meblowy ), jej rozwoju lub stworzenie nowego pomysłu na swój biznes.

Uroku pomieszczeń o których piszemy dodają naturalne drewniane filary imitujące podpory i doskonale umożliwiające podziały i przegrody.

Niezwykle istotną zaletą obiektów jest własny 10 - cio miejscowy parking.

Osoby poruszające się pieszo bądź rowerem lub mają zaledwie 400m do ścisłego centrum miasta ( do ratusza).

Oto konfiguracje pomieszczeń;parter

Na parterze spotykamy dwie połączone powierzchnie – pomieszczenie z dwoma wejściami o powierzchni 100m2 i podwyższone drugie pomieszczenie również z dwoma wejściami o łącznej powierzchni 150m2.

Indywidualnie pomieszczenie pierwsze czeka na Państwa za kwotę 1300 netto, natomiast pomieszczenie drugie za kwotę 1500 netto, plus za osobny wynajem 50m2 – 800zł. netto.

Przy oryginalnym pomyśle opisywane pomieszczenia można dowolnie łączyć i dzielić.Powyższe propozycje świetnie sprawdzą się z przeznaczeniem np. na:, klub fitness, salę bankietową, sklep meblowy.I piętroNiezwykła okazję przedstawia poziom drugiego piętra. Tutaj na powierzchni 100m2 można zorganizować swoje miejsce pracy lub firmy a obok zaadaptować i zamieszkać w przytulnym

70 - cio metrowym mieszkaniu. ( 3 pokoje , kuchnia i łazienka).

UWAGA! Mieszkanie możliwe jedynie w przypadku wynajęcia pozostałej powierzchni 100m2.Jedno i drugie pomieszczenie wynajmiemy za kwotę po 1200 netto.

Poza opłatami dzierżawy należy porozumieć się co do kosztów i sposobu ogrzewania oraz licznikowego rozliczenia używania wody i ścieków.Łatwość komunikacyjna, szerokie możliwości wejścia i przejścia z pewnością wpływają na dużą atrakcyjność naszej oferty.

Dla wszystkich pomieszczeń dedykowana są:

zaplecze socjalne, tj. toalety, kuchenka, łazienka.Zainteresowanych, serdecznie zapraszamy do odwiedzin!Oferta: 279-2018

Informacje dodatkowe

Powierzchnia (m²) 420

Lokalizacja


Chojnice

 

 

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji