lub wybierz kategorię

Obiekt gastronomiczny w doskonałym miejscu Chojnic !!

SprzedamDodaj do obserwowanych
Cena: 510.000,00 pln
Kontakt
Numer telefonu: 72..........pokaż
Dodane 2019-03-06 11:01

Opis

Chcielibyśmy zaprezentować Państwu do sprzedaży dobrze prosperujący biznes w postaci lokalu gastronomicznego, mieszczącego się w Chojnicach przy ulicy Piłsudskiego.Lokal mieszczący się na parterze kamienicy o powierzchni 250,52 m2, funkcjonuje jako usługowo- handlowy.W skład powierzchni wchodzą :

-duża sala konsumpcyjna

toaleta

- cztery pomieszczenia w których znajdują się otwarty bar, kasa, kuchnia, pomieszczenia gospodarcze – bardzo przydatne miejsca w restauracji

Ogrzewanie gazowe, lokal w całości klimatyzowany, parking wzdłuż ulicy Piłsudskiego.Dużym atutem jest piwnica z ogromnym zapleczem, w której znajduje się osiem pomieszczeń mogących służyć za magazyny, spichlerz, dodatkowe pomieszczenia gospodarcze itp.Część handlowa jest cały czas użytkowana, codziennie robione są świeże posiłki dla licznie odwiedzających lokal klientów. Budynek w dobrym stanie technicznym, wymieniona w całości instalacja elektryczna, nowe wentylatory, w cenie lokalu zakupione niedawno bemary grzewcze, lodówki, piec konwekcyjno- parowy oraz całe wyposażenie restauracji.W całym lokalu glazura i terakota na ścianach oraz podłogach, okna PCV, wymienione drzwi wejściowe. Front budynku częściowo ocieplony wraz z nową elewacją, reszta prac do wykonania planowana jest do wykończenia do końca tego roku.Obiekt z powodzeniem funkcjonuje nieprzerwanie od wielu lat mając wierne rzesze stałych klientów.Chojnice to ponad 40- tysięczne miasto położone na Pomorzu. Do Gdańska jest około 120 kilometrów, do Bydgoszczy niecałe 100 km. Szybko rozwijające się, z piękną i niesamowitą zabudową starego miasta, pośród jezior i pięknych lasów, latem odwiedzane przez licznych turystów.

Dobrze prosperujący obiekt gastronomiczny do sprzedaży z całym wyposażeniem, możliwość czerpania zysku od zaraz, świetne miejsce na siedzibę firmy, ogromny potencjał do wykorzystania !!Zapraszamy na prezentację !!
oferta 39-2018 www.chbn.pl

Informacje dodatkowe

Powierzchnia (m²) 250,52

Lokalizacja


Chojnice ul.Piłsudskiego

 

 

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji