lub wybierz kategorię

Piekarnia-Cukiernia-Catering-GOTOWY BIZNES!!

SprzedamDodaj do obserwowanych
Cena: 389.000,00 pln Cena do negocjacji
Kontakt
Numer telefonu: 53..........pokaż
Dodane 2018-01-12 14:00

Opis

Przedmiotem sprzedaży jest zakład piekarniczo- cukierniczo-cateringowy wraz z pełnym wyposażeniem ( między innymi piece, 4 samochody dostawcze), w ciągłej, nieprzerwanej od lat eksploatacji położony w Kamieniu Krajeńskim przy ul Przemysłowej, w województwie kujawsko-pomorskim.

Budynek parterowy wolnostojący o powierzchni 549,16 m2, w którym znajduje się piekarnia z zapleczem produkcyjno – magazynowym, cukiernia z zapleczem produkcyjno-magazynowym, kuchnia, pomieszczenia biurowe, kilka pomieszczeń socjalnych (które można dobrze wykorzystać) oraz możliwość zaadoptowania mieszkania (pokój, kuchnia oraz łazienka) oraz garaż. W części piwnicznej kotłownia - piec CO na miał, węgiel i drewno..Budynek wymaga remontu, jednakże daje to potencjalnemu nabywcy możliwość dostosowania lokalu do własnej działalności. Można też kontynuować działalność, która od wielu lat z powodzeniem jest prowadzona w budynku, tym samym przejąć gotową bazę klientów.

Strefa dostaw z rampą znajduje się z przodu budynku, a także plac manewrowy oraz parking.

W budynku dostępne są wszystkie media: woda (własne ujęcie), prąd (dodatkowo agregat prądotwórczy) oraz kanalizacja. Dużym atutem jest własność gruntu pod budynkiem, działka mierzy 5053 m2.

Inwestycja i zakup tej nieruchomości ma wiele korzyści. Dodatkowo zyskuje przez doskonałą lokalizację i dochodową działalność.

Punkt z wieloletnią tradycją i stałymi klientami, całkowicie wyposażony, istnieje możliwość dowolnego przebranżowienia, duży teren działki daje wspaniałe możliwości logistyczne.Zapraszamy do kontaktu!

Informacje dodatkowe

Powierzchnia (m²) 549

Lokalizacja


Kamień Krajeński pow.sępoliński

 

 

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji