lub wybierz kategorię

SUPER OKAZJA!! Twój lokal w Centrum Rozwoju i Rozrywki

WynajmęDodaj do obserwowanych
Cena: 1.600,00 pln
Kontakt
Numer telefonu: 72..........pokaż
Dodane 2019-06-12 12:47
Autor

Opis

CENTRUM RODZINY – obiekt dedykowany dla dzieci i rodziców i nie tylko !!!Oferujemy do wynajmu lokale o powierzchni od 15 m2 do 102 m2, usytuowane na I i II piętrze nowo powstałego budynku przy ulicy Długiej w Chojnicach. Obecnie na parterze budynku znajduje się „Manufaktura Rozwoju i Radości”- sala zabaw dla dzieci, kawiarenka, sala bankietowa, warsztaty dla dzieci, przedszkole, psycholog, psycholog dzicięcy, biuro doradztwa komputerowego, relkamowego, sale szkoleniowe do wynajęcia na godziny, ponkt BHP, itp.

Tworzymy kompleks wypoczynkowy dla rodziców oraz rozwoju i radości dla dzieci !!

Miejsce gdzie dziecko i rodzic nie będą się nudzić !!Niesamowite, prosperujące już miejsce, przeznaczone dla rodzin i dzieci, centrum „Manufaktura Rozwoju i Radości”, przyciągające zorganizowane grupy, rodziny i dzieci. Miejsce z perfekcyjnie przemyślanym planem marketingowym, którego celem jest stworzenie dużego kompleksu usługowo-rekreacyjnego, dedykowanego dla rodzin, dzieci, rodziców, chcącego zapewnić obsługę w zakresie:Rozrywka: centrum zabaw, „escepe room”,

Gastronomia: kawiarenka, bar,

Usługi biznesowe: konferencje, spotkania biznesowe,

Usługi towarzyszące:

-punkty dydaktyczne: nauka języka, śpiewu, tańca, gry na instrumentach,

-punkty medyczne: małe gabinety-logopeda, dentysta, psycholog,

-gabinety: kosmetyczne, fryzjerskie, solarium, mini spa...Lokale będą wykańczane indywidualnie według potrzeb potencjalnego klienta.

Atrakcyjna cena wynajmu: 32 zł m2 netto (w tym wszystkie media), kaucja w wysokości jednokrotności wynajmu.Wysoki standard wykończenia obiektu potęguje atrakcyjność oferty, nowoczesna stylistyka, szeroka klatka schodowa, wszystkie media, internet, telefon stacjonarny, duży parking przed budynkiem dla klientów i personelu, dojazd drogą asfaltową, możliwość montażu windy w obiekcie, lokale dobrze doświetlone, dużo okien, co się z tym wiąże- dużo światła dziennego.Oferta dotyczy lokalu o powierzchni ok. 50 m2, usytuowanego na I piętrze budynku, składającego się z jednego pomieszczenia. Łazienki na piętrze wspólne dla kilku lokali. Sprzątanie części wspólnych należy do właściciela obiektu.

Koszt wynajmu to 1600 zł netto (w tym media), kaucja zwrotna w wysokości dwu-krotności wynajmu.Atrakcyjna cena wynajmu, nowy budynek o wysokim standardzie wykończenia, jedyny taki, już dobrze prosperujący obiekt w okolicy !!!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą !!Masz wątpliwości, pytania - zadzwoń !!!

Informacje dodatkowe

Powierzchnia (m²) 50

Lokalizacja


Chojnice ul.Długa

 

 

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji