lub wybierz kategorię

3 w 1 ( trzy w jednym ) - dom, magazyn, warsztat!!

SprzedamDodaj do obserwowanych
Cena: 299.000,00 pln
Kontakt
Numer telefonu: 72..........pokaż
Dodane 2019-08-05 11:38

Opis

W niewielkiej miejscowości Gockowice, koło Silna w woj. pomorskie(gmina Chojnice, powiat chojnicki), zlokalizowana jest posiadłość, której możliwości i przeznaczenie mogą stwarzać szeroką paletę pomysłów.

Nieruchomość położona jest w strefie pośredniej wsi Gockowice - około 0,5km od centrum miejscowości, w bezpośrednim sąsiedztwie asfaltowej drogi powiatowej - łączącej Gockowice z Silnem.

Do drogi wojewódzkiej nr. 240 ( Chojnice- Tuchola) i około 10 km od miasta powiatowego Chojnice.

Nieruchomość zabudowana jest budynkami: biurowo-socjalnymi, produkcyjnymi, i magazynowymi wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, która daje możliwości funkcji mieszkalnej jak i prowadzenie zakładu produkcyjnego.

Cała nieruchomość ma zbliżony kształt do prostokąta i ogrodzona jest w stu procentach siatką stalową ocynkowaną , mocowaną na stalowych słupach osadzanych w betonowych cokołach.

Działka od zachodniej strony przylega do publicznej drogi asfaltowej, od północy i wschodu do użytkowych terenów rolniczych, a od wschodu zwrócona jest w kierunku zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Na terenie nieruchomości znajduje się następująca infrastruktura techniczna:

wodociągowa,

kanalizacja sanitarna,

sieć energetyczna (wraz z transformatorem na terenie posesji )

place betonowe i drogi wewnętrzne,Łączna powierzchnia działki wynosi 3180m2, a powierzchnia użytkowa budynków 565m2.Oto składniki nieruchomości zabudowanych :1.Budynek biurowo – produkcyjny.

Budynek jednokondygnacyjny, w części z poddaszem użytkowym z funkcjami:

mieszkalnej, produkcyjnej, magazynowej- wszystko z zapleczem biurowo- socjalnym.

Obiekt został zbudowany pod koniec lat 80-tych. Budynek konstrukcji murowanej w technologii tradycyjnej z dwuspadowym dachem na podbudowie konstrukcji drewnianej.

Posadzki betonowe, w częściach biurowych panele podłogowe.

Stolarka okienna – podwójna z profili drewnianych. Zewnętrzne i wewnętrzne tynki zostały wykonane z tradycyjnej zaprawy cementowo - wapiennej.

Łączna powierzchnia tego budynku wynosi 352m2.2. Budynek produkcyjny.

Budynek jednokondygnacyjny, wybudowany pod koniec lat 90- tych.

Konstrukcja budynku , ścian oraz dachu w tej samej technologii tradycyjnej.

W budynku tym znajduje się siedem pomieszczeń, których łączna powierzchnia wynosi 144m2.3.Wiata- łączna powierzchnia 69m2.Osoby odwiedzające opisywaną nieruchomość zaskoczy pięknie ukształtowana powierzchnia ogrodu z drzewostanem owocowym.

Osoby lubiące obcowanie z naturą będą miały możliwość zaaranżowania swojego ogródka bądź innych form urządzania zielenią na łącznej powierzchni aż 700m2.TEN SKRÓCONY OPIS NIERUCHOMOŚCI NIE ODDA RZECZYWISTYCH MOŻLIWOŚCI STĄD ISTOTNA JEST OSOBISTA WYCIECZKA W TO MIEJSCE.NIERUCHOMOŚĆ TĄ MOŻNA PODZIELIĆ – TWORZĄC TAM NP:

-Agroturystykę, dom mieszkalny z firmą i zapleczem magazynowym.

Można dokonać dowolną aranżacje od podziału do usamodzielnienia wydzielonych podmiotów.

Proponowana cena za nieruchomość jest ceną netto.Zapraszamy serdecznie do oględzin i składania ofert !!

Oferta: 272-2018

www.chbn.pl

Informacje dodatkowe

Powierzchnia (m²) 565
Powierzchnia działki (m²) 3180
Rodzaj zabudowy Wolnostojący
Liczba pięter Parterowy z użytkowym poddaszem
Dodatkowo Garaż, Budynek gospodarczy

Lokalizacja


Gockowice pow.chojnicki

 

 

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji