lub wybierz kategorię

Działka inwestycyjna 2141 m2 w Chojnicach !!

SprzedamDodaj do obserwowanych
Cena: 320.000,00 pln
Kontakt
Numer telefonu: 72..........pokaż
Dodane 2018-07-13 12:56
Autor

Opis

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 2141 m2, położoną w Chojnicach przy ulicy Gdańskiej.Teren ten jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego miasta powiatowego Chojnice III.12.MW. - tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej.Media :- woda, prąd, gaz i kanalizacja przy granicy działki.Dojazd drogą gruntową utwardzoną.Niedaleko zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, tereny zielone i pola.Istnieje możliwość dokupienia działki bezpośrednio sąsiadującej o powierzchni 6847 m2 za cenę 1,5 mln złotych.Chojnice to ponad 40- tysięczne miasto powiatowe położone na Pomorzu ustawicznie rozwijające się dzięki nowym miejscom pracy. Do Gdańska mamy stąd 120 km, a do Bydgoszczy i Piły około 100 km.

Duża powierzchnia działki, korzystne położenie !!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ludzi z koncepcją własnego biznesu, potencjalnych inwestorów !!

Informacje dodatkowe

Powierzchnia działki (m²) 2141
Rodzaj działki Inwestycyjna

Lokalizacja


Chojnice ul.Gdańska

 

 

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji