lub wybierz kategorię

Działka o wielu zastosowaniach ( 4546m2 ), KROJANTY !

SprzedamDodaj do obserwowanych
Cena: 569.000,00 pln
Kontakt
Numer telefonu: 72..........pokaż
Dodane 2019-07-24 12:08

Opis

Jeżeli maja Państwo pomysł na własny interes i potrzebują miejsca by go rozbudować to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.Prezentowana nieruchomość to działka usługowo – mieszkaniowa o powierzchni 4546m2.

położona w Krojantach w woj. pomorskim w powiecie chojnickim, w gminie Chojnice.Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dopuszcza:

budowę budynków mieszkalnych wolnostojących,

budowę obiektów usługowych ( w tym handlowych) wolnostojących,

łączenie funkcji mieszkaniowej i usługowej w jednym obiekcie,

lokalizacje budynków gospodarczych ( względnie garaży ) wolnostojących lub dobudowanych do budynków mieszkalnych.

Nieruchomość umiejscowiona przy drodze głównej, asfaltowej, oświetlonej, w niedalekiej odległości zabudowa budynków mieszkalnych.

Grunt w kształcie prostokąta, równy, suchy, z własnym zjazdem z kostki brukowejIstniej możliwość podziału działki..Działka uzbrojona w media typu:-prąd ( skrzynka ),

-woda,

-kanalizacja,

-gaz w drodze,Nieruchomość o wielu zastosowaniach, idealne miejsce pod działalność typu;

- agroturystyka, korty tenisowe, ośrodek rekreacyjny, sala bankietowa,zajazd.Krojanty to urocza wieś, położona blisko drogi wyjazdowej nr 235, od miasta Chojnic dzieli nas zaledwie 7,5km, połączenie z miastem zapewniają również autobusy komunikacji miejskiej.

Miejscowość słynie w całej Polsce z kliniki chorób kręgosłupa, odwiedzają ją nie tylko turyści Polscy ale również zagraniczni.

Piękne i zielone okolice, wokół lasy, cisza.Idealna powierzchnia, dostępne wszystkie media, działka o wielu możliwościach!!

Nie czekaj, umów się już dziś na prezentacje!

Oferta 200-2018 www.chbn.pl

Informacje dodatkowe

Lokalizacja


Krojanty gm.Chojnice

 

 

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji