lub wybierz kategorię

Działka usługowo- mieszkalna, Jeziorki !!

SprzedamDodaj do obserwowanych
Cena: 215.000,00 pln
Kontakt
Numer telefonu: 72..........pokaż
Dodane 2018-06-14 12:41
Autor

Opis

Jeśli potrzebujesz przestrzeń pod inwestycję, bezpiecznej lokaty kapitału to ta oferta może okazać się „strzałem w dziesiątkę” dla Ciebie !!Oferujemy do sprzedaży działkę usługowo- mieszkalną o powierzchni 1500 m2, zlokalizowaną bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej Chojnice- Starogard Gdański, w miejscowości Jeziorki, w gminie Chojnice, powiecie chojnickim, w województwie pomorskim.Wydane są warunki zabudowy przewidujące powstanie obiektu usługowo- mieszkalnego.W okolicy znajdują się zarówno zabudowa jednorodzinna jak i również sklepy, stacja benzynowa. Idealne miejsce pod siedzibę firmy, komis samochodowy, myjnię, warsztat samochodowy itp.Media takie jak prąd i woda znajdują się na działce. Istnieje możliwość zainstalowania przydomowej oczyszczalni ścieków.Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jej położenie przy głównej drodze krajowej nr 22 z dobrym dojazdem do pobliskich Chojnic – 7 km, a do Czerska około 22 km.Teren na działce uporządkowany, utwardzony kamieniem tłuczonym. Jest równo i płasko, bez nasadzeń.Nieruchomość w pełni ogrodzona, oświetlona, zaopatrzona w alarmy i systemy kamer wysokiej jakości. Brama wjazdowa w pełni automatyczna, na posesji znajduje się pomieszczenie służące jako biuro i pozostaje ono w cenie oferty.

Dobre miejsce na prowadzenie własnej działalności, atrakcyjne położenie, możliwość usług, idealna powierzchnia pod inwestycję !!Zapraszamy na prezentację !!

Informacje dodatkowe

Powierzchnia działki (m²) 1500
Rodzaj działki Inwestycyjna

Lokalizacja


Jeziorki gm.Chojnice

 

 

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji