lub wybierz kategorię

Działka w Lichnowach, blisko Chojnic!

SprzedamDodaj do obserwowanych
Cena: 89.000,00 pln
Kontakt
Numer telefonu: 72..........pokaż
Dodane 2019-09-12 08:56

Opis

Szukasz ładnej działki pod budowę domu na obrzeżach Chojnic, mamy dla Ciebie idealną propozycję?!Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1727 m2, w miejscowości Lichnowy, gmina Chojnice, w województwie pomorskim.Działka o idealnym kształcie prostokąta, płaska, bez nasadzeń.Media: prąd i woda przy drodze ( skrzynka na działce sąsiadującej ).Działka położona wśród niewielkiej zabudowy domów jednorodzinnych, na rozwijającym j się osiedlu domów jednorodzinnych.

Duża powierzchnia oraz idealne wymiary działki ( 28x52 ), stwarzają odpowiednie warunki na wybudowanie domu jednorodzinnego.Bliskość miasta, a jednocześnie styczność z naturą, spokojem oraz terenami zielonymi, wszystko to zaledwie 3 km. od miasta Chojnic.Istnieje możliwość wystąpienia o warunki zabudowy oraz kupno działki sąsiadującej o podobnych wymiarach i cenie.Lokalizacja, powierzchnia, idealne wymiary, bliskie położenie od miasta!!Zapraszamy do kontaktu!!

oferta:137-2019

www.Chbn.pl

Informacje dodatkowe

Powierzchnia działki (m²) 1727
Rodzaj działki Budowlana

Lokalizacja


Lichnowy gm.Chojnice

 

 

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji