lub wybierz kategorię

Działka z możliwością usług, 300 m od jeziora !!

SprzedamDodaj do obserwowanych
Cena: 99.000,00 pln
Kontakt
Numer telefonu: 53..........pokaż
Dodane 2018-02-27 13:08
Autor

Opis

Do kupienia działka budowlana położona w bardzo kameralnej i cichej części miejscowości Swornegacie. Tutaj z pewnością można wypocząć, zregenerować siły z dala od zgiełku, a jednocześnie można zakosztować atrakcji pięknej, szybko rozwijającej się miejscowości turystycznej.Nieruchomość o powierzchni 1425 m2. Teren przeznaczony w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego, zezwala na realizację budowy domów jednorodzinnych wraz z dopuszczeniem usług o charakterze nieuciążliwym z preferencją obsługi turystów, agroturystyki, usług handlowo-gastronomicznych, pensjonatowych.

Dostępne media to: woda, kanalizacja, prąd. Dojazd osiedlową drogą gminną.

Teren suchy, lekko pagórkowaty. Działka ma kształt prostokąta, jest działką narożną, tak więc możliwy jest dojazd do nieruchomości z trzech stron.

Swornegacie leżą w województwie pomorskim, gminie Chojnice, powiecie chojnickim w krainie historycznej Kaszuby. Miejscowość jest położna na terenie Zaborskiego Parku Krajobrazowego, nad rzeką Brdą i Jeziorem Karsińskim, sąsiadują z Parkiem Narodowym Bory Tucholskie. Do miasta Brusy jest ok. 17 km, natomiast do Chojnic ok. 28 km. Połączenie z centrum Chojnic, umożliwiają autobusy komunikacji miejskiej.Piękne tereny, możliwość usług, narożna działka, zaledwie 300 metrów do jeziora, bliskość otuliny leśnej. To zaledwie tylko kilka atutów prezentowanej nieruchomości !!Zapraszamy do kontaktu i prezentację !!

Informacje dodatkowe

Powierzchnia działki (m²) 1425
Rodzaj działki Budowlana

Lokalizacja


Swornegacie gm.Chojnice

 

 

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji