lub wybierz kategorię

Działka z pozwoleniem na budowę i projektem – zab. wielorodzinna

SprzedamDodaj do obserwowanych
Cena: 240.000,00 pln
Kontakt
Numer telefonu: 72..........pokaż
Dodane 2018-08-06 12:53
Autor

Opis

Działki z gotowym projektem i pozwoleniem na budowę !!!Ofertę sprzedaży stanowią dwie działki niezabudowane z przeznaczeniem pod zabudowę wielorodzinną, o powierzchni 642 m2 i 828 m2, łącznie 1470 m2, usytuowane w mieście Tuchola, w strefie śródmiejskiej, w odległości ok. 300 m od centrum miasta(Starego Rynku).Działki o regularnym kształcie zbliżonym do prostokąta, o wymiarach 24 x 61 m.

Otoczenie stanowią budynki wielorodzinne - osiedle mieszkaniowe OM Piastowskie, jest to jedno z największych osiedli w mieście. W tym rejonie miasta usytuowane są również wielkopowierzchniowe obiekty handlowe oraz liczne obiekty usługowe.

Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, jako obszar oznaczony symbolem 2 MN, U – teren zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej z możliwością wprowadzenia funkcji usługowej, nieuciążliwej dla mieszkalnictwa.

Dojazd do nieruchomości, bezpośrednio z utwardzonej drogi osiedlowej, a następnie z drogi asfaltowej od ul. Karasiewicza.

Teren płaski, porośnięty trawą, ogrodzony płotem z siatki stalowej.

Dostępne media: wodociąg miejski, ciepłociąg, kanalizacja sanitarna i deszczowa, sieć elektryczna i telefoniczna, gazociąg.Ogromnym atutem nieruchomości jest możliwość szybkiej zabudowy, ponieważ na działki zostało już wydane pozwolenie na budowę wielorodzinną z garażami i usługi na parterze.

Na terenie miasta Tuchola brak jest mieszkań, dlatego warto pomyśleć nad zaspokojeniem rynku nieruchomości !!Tuchola to miasto borowiackie w woj, kujawsko-pomorskim, w powiecie tucholskim. Położona na skraju Borów Tucholskich. Miasto liczy ok. 14 tyś mieszkańców.

Miasto kojarzy się głównie z rejonem Borów Tucholskich, a to kraina o niepowtarzalnym pięknie krajobrazu, królestwo zielonych borów i lasów, błękitnych jezior i wartkich rzek.Cena: 162,6 zł netto za m/kwMożliwość szybkiej zabudowy, bardzo dobra lokalizacja, brak mieszkań na rynku Tucholskim, co za tym idzie możliwość zaspokojenia rynku i szybkiego zysku z wybudowanych mieszkań !!Chcecie Państwo dowiedzieć się więcej zapraszamy do kontaktu !!

Informacje dodatkowe

Powierzchnia działki (m²) 1470
Rodzaj działki Inwestycyjna

Lokalizacja


Chojnice

 

 

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji