lub wybierz kategorię

Działka z warunkami zabudowy, blisko jeziora!

SprzedamDodaj do obserwowanych
Cena: 105.000,00 pln
Kontakt
Numer telefonu: 72..........pokaż
Dodane 2019-08-14 09:54

Opis

Pragniesz dużej działki, spokoju, bliskości jeziora a przy tym ciszy?

Przedstawiamy Państwu działkę siedliskową położoną w Lichnowach,w gminie Chojnice, w powiecie chojnickim.Działka o powierzchni 2985 m2, znajduje się w spokojnym miejscu nieopodal jeziora Lichnowskiego ( ok.200 m ), przy ulicy Jeziornej.Na nieruchomość wydano warunki zabudowy polegające na budowie siedliska rolnego, budynku mieszkalnego jednorodzinnego i budynku gospodarczego.Na sąsiadujących działkach występuje zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z budynkami mieszkalnymi oraz zabudowa zagrodowa z budynkami produkcyjnymi, usługowymi i gospodarczymi.Do jeziora należacego do gminy Chojnice oraz plaży publicznej to przysłowiowy „rzut beretem”Media: prąd, woda w drodze przy działce, możliwość przyłączenia do sieci kanalizacyjnej.

Teren suchy, lekko pagórkowaty.

Lichnowy- duża wieś, granicząca z miastem Chojnice, w okolicy kościół, sklepy oraz Jezioro Ostrowite.Lokalizacja, jezioro, ładne widoki, przestrzeń.

Oferta: 184-2019

www.chbn.pl

Informacje dodatkowe

Powierzchnia działki (m²) 2985
Rodzaj działki Budowlana

Lokalizacja


Lichnowy gm.Chojnice

 

 

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji