lub wybierz kategorię

Idealna inwestycja-działka przy drodze wojewódzkiej !!

SprzedamDodaj do obserwowanych
Cena: 115.000,00 pln
Kontakt
Numer telefonu: 72..........pokaż
Dodane 2018-03-07 09:10
Autor

Opis

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 3003 m2, usytuowana przy drodze wojewódzkiej nr. 240, łączącej Świecie z Tucholą i Chojnicami, w miejscowości Żalno, w województwie kujawsko-pomorskim, powiecie tucholskim, gminie Kęsowo.Działka z wydanymi warunkami zabudowy, dającymi możliwość budowy mieszkaniowej jednorodzinnej wraz z usługami. Maksymalna powierzchnia zabudowy do 200 m2.

Możliwy jest również podział terenu na dwie mniejsze działki.

Dostępne media: woda, prąd, kanalizacja.Nieruchomość w kształcie trójkąta, teren suchy i płaski. W pobliżu zabudowa domów jednorodzinnych.Właściciel zobowiązał się do podziału działki, jeżeli ktoś byłby zainteresowany tylko jej częścią. Projekt podziału dostępny na jednym ze zdjęć w ogłoszeniu.

Działka przy drodze wojewódzkiej, idealny teren na inwestycję-możliwość usług, możliwy podział nieruchomości na dwie mniejsze działki !!

Zapraszamy na prezentację !!

Informacje dodatkowe

Powierzchnia działki (m²) 3003
Rodzaj działki Budowlana

Lokalizacja


Żalno gm.Kęsowo

 

 

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji