lub wybierz kategorię

Idealna inwestycja, nie tylko dla dewelopera!

SprzedamDodaj do obserwowanych
Cena: 390.000,00 pln
Kontakt
Numer telefonu: 72..........pokaż
Dodane 2019-04-05 08:22

Opis

Szukasz dużej działki pod inwestycje lub dużej powierzchni na wybudowanie domu

a może masz gotowy pomysł i brakuje Ci tylko powierzchni i gruntu?

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 5768m2, znajdująca się w Chojniczkach przy ulicy Świerkowej, 2km. od Chojnic w woj. pomorskim.

Media: woda, kanalizacja, prąd i gaz znajdują się w drodze dojazdowej tuż przy działce.

Dojazd zapewnia droga gruntowa utwardzona, ok. 300 m do drogi asfaltowej.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego Gminy Chojnice działka oznaczona jest symbolem 9 MU - teren zabudowy mieszkalno – usługowej.
Na terenie, o którym mowa, dopuszcza się w zależności od potrzeb min:

1.Realizację na wydzielonych działkach budynków mieszkalnych jednorodzinnych oraz zespołu niskich budynków mieszkalnych wielorodzinnych.

2. Podziału terenu na działki z uwzględnieniem minimalnych wymiarów działek określonych na rysunku planu.

3. Plan dopuszcza również min: usługi wbudowane nieuciążliwe dla mieszkańców.

Na terenach, o których mowa, wprowadza się nakaz pozostawienia co najmniej 40% powierzchni działki biologicznie czynnej - niezabudowanej i nieutwardzonej.

Ze względu na położenie, wymiary działki ( 60x 100 m ), klasę gruntu (RIVa - 0,5630 ha; RIVb - 0,0138 ha.) oraz zabudowań wśród domów jednorodzinnych oraz budynku wielorodzinnego, działka doskonale nadaje się jako działka pod zabudowę wielorodzinną, jak i pod zabudowę jednorodzinną.Idealna powierzchnia, możliwość zabudowy szeregowej, domów jednorodzinnych lub budynków wielorodzinnych.

Blisko do miasta Chojnice ( 2km), blisko lasu, nowo powstałe osiedle domów jednorodzinnych, oraz wszystkie dostępne media!!

Zapraszamy do Chojnickiego Biura Nieruchomości, Chbn, w celu bliższego zapoznania się z ofertą oraz prezentację działki!!Oferta: 76-2019www.Chbn.pl

Informacje dodatkowe

Powierzchnia działki (m²) 5768
Rodzaj działki Budowlana

Lokalizacja


Chojniczki gm.Chojnice ul.Świerkowa

 

 

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji