lub wybierz kategorię

Mały raj na ziemi!! Działka rekreacyjno - wypoczynkowa w sąsiedztwie jezior

SprzedamDodaj do obserwowanych
Cena: 99.000,00 pln
Kontakt
Numer telefonu: 72..........pokaż
Dodane 2019-08-02 08:03

Opis

W malowniczym regionie Krajny, w woj. kujawsko – pomorskim przy pięknej miejscowości- Kamień Krajeński, położona jest nieruchomość, o której warto opowiedzieć.

Zaledwie 15 min. spacerem od centrum Kamienia Krajeńskiego przenosimy się nad czyste i kameralne jeziorko we wsi Płocicz, gdzie zaledwie 50m. od kąpieliska czeka na entuzjastów przyrody, ciszy i zieleni działka rekreacyjno - wypoczynkowa.Do dyspozycji mamy 4000m2 terenu z przeznaczeniem na rekreację i wypoczynek.

Na atrakcyjność opisywanej nieruchomości składają się czynniki takie jak:

równy, kwadratowy kształt działki,

dojazd do działki aż z trzech stron, teren usytuowany w otulinie 40- letniego lasu sosnowego

sama działka stwarza możliwość dowolnej aranżacji zieleni, gdyż porośnięta jest kilkoma gatunkami krzewów, drzew i drzewek z możliwością urządzenia zieleni.

STWARZA IDEALNE WARUNKI DO PODZIAŁU NA 8 MIEJSZYCH 500 M2 DZIAŁEK, KTÓRE MOGA STANOWIĆ DOSKONAŁA INWESYTCJE.Opisywana nieruchomość jest znakomita odpowiedzią na marzenie człowieka, który śnił

o swoim przytulnym miejscu nad jeziorem w ucieczce przed gwarem, zgiełkiem cywilizacji i wszech otaczającego nas betonu.

To prawdziwy raj dla wędkarzy, grzybiarzy i pasjonatów przyrody.

Ostatnia zaletą działki, o której warto wspomnieć jest skrzynka z rozdzielnią energii elektrycznej.Polecamy szczególnej uwadze!!

www.chbn.pl

Oferta: 266-2018

Informacje dodatkowe

Powierzchnia działki (m²) 4000
Rodzaj działki Rekreacyjna

Lokalizacja


Płocicz pow.sępoleński

 

 

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji