lub wybierz kategorię

Nieruchomość gruntowa w otoczeniu lasów i rzek!!!

SprzedamDodaj do obserwowanych
Cena: 549.000,00 pln
Kontakt
Numer telefonu: 72..........pokaż
Dodane 2019-03-04 13:35

Opis

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 17,36 ha zlokalizowaną w powiecie bytowskim, w gminie Lipnica.

Większą część 13,83 ha stanowią lasy, drzewostan stanowią 10-60 letnie drzewa. Pozostała część to grunty orne, łąki i pastwiska oraz nieużytki.Działka położona w atrakcyjnym miejscu na Kaszubach, w pobliżu kilku jezior i rzek, które połączone są z jeziorem w turystycznej miejscowości Charzykowy.Teren z ogromnym potencjałem, ze względu na umiejscowienie może być przeznaczony np. na agroturystykę, pensjonat, siedlisko, kompleks domków letniskowych, pole namiotowe, itp.Dojazd drogą gminną utwardzoną.Nieruchomość nie posiada miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego oraz warunków zabudowy, co ułatwi potencjalnemu nabywcy dostosowanie warunków zabudowy do swoich potrzeb. Atutem jest duża powierzchnia działki, która daje ogrom możliwości.Działka nieuzbrojona ( poprowadzenie mediów we własnym zakresie). Media dostępne - prąd.Wyjątkowa okazja dla ludzi ceniących kontakt z przyrodą i szukających odskoczni od zgiełku wielkich miast w otoczeniu lasów i malowniczych jezior. Do osób chętnych do poprowadzenia własnego biznesu.Karpno – wieś kaszubska na Równinie Charzykowskiej, w rejonie Kaszub zwanym Gochami, położona w województwie pomorskim, w powiecie bytowskim, w gminie Lipnica.


Atrakcyjne położenie, piękne widoki, duża przestrzeń dla wymagających, możliwość poprowadzenia agroturystyki, pensjonatu, siedliska, dla osób ceniących bliski kontakt z naturą!!!Zapraszamy do naszego biura w celu uzyskania szczegółowych informacji!!!
oferta 11-2018 www.chbn.pl

Informacje dodatkowe

Powierzchnia działki (m²) 17360
Rodzaj działki Inwestycyjna

Lokalizacja


Karpno gm.Lipnica pow.bytowski

 

 

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji