lub wybierz kategorię

Teren usługowy z dużym potencjałem !!

SprzedamDodaj do obserwowanych
Cena: 255.000,00 pln
Kontakt
Numer telefonu: 72..........pokaż
Dodane 2018-08-06 11:00
Autor

Opis

Szukacie Państwo idealnego terenu w idealnej lokalizacji pod zabudowę usługową, już nie musicie szukać dalej !!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży działkę niezabudowaną o powierzchni 2802 m2, zlokalizowaną w Chojnicach przy ul. Kościerskiej, z bezpośrednim zjazdem z drogi wojewódzkiej numer 235.Nieruchomość w kształcie prostokąta o wymiarach 80x35 m, przylegająca dłuższym bokiem do ul. Kościerskiej.

Działka położona jest w strefie pośredniej, w odległości ok. 1500 m od centrum miasta, przy ulicy stanowiącej główną drogę wyjazdową z miasta w kierunku Gdańska, w jednym z najbardziej atrakcyjnych terenów inwestycyjnych miasta , na terenie zabudowy usługowo-handlowej. Najbliższe otoczenie stanowią osiedla mieszkaniowe, gdzie mieszka kilka tysięcy osób, budynki handlowo-usługowe, nieco dalej ok. 300 m stacja paliw oraz cmentarz komunalny.

Przedmiotowa nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę usługową.

Uzbrojenie terenu: wodociąg, kanalizacja, sieć energetyczna oraz gazociąg.

Działka posiada dwa wjazdy, możliwa budowa do 600 m2.Teren idealnie sprawdzi się pod zabudowę typu zakład mechaniczny, komis samochodowy, ogrodnictwo i wiele innych.Cena – 90 zł netto za m/kwJedna z niewielu takich nieruchomości w mieście, atrakcyjna cena, możliwość szybkiej zabudowy, dostęp do wszystkich mediów !!Zapraszamy na prezentację !!

Informacje dodatkowe

Powierzchnia działki (m²) 2802
Rodzaj działki Inwestycyjna

Lokalizacja


Chojnice ul.Kościerska

 

 

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji