lub wybierz kategorię

Teren zabudowy przemysłowej w Chojnicach !!

SprzedamDodaj do obserwowanych
Cena: 850.000,00 pln
Kontakt
Numer telefonu: 72..........pokaż
Dodane 2018-11-09 13:13

Opis

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży działki inwestycyjnej, mieszczącej się w Chojnicach przy ulicy Zakładowej.Prezentowana nieruchomość zlokalizowana w rejonie przemysłowym Chojnic ma 6632 m2. Położona jest na terenie oznaczonym w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego symbolami 4C,PU oznaczającym obiekty produkcyjne, urządzenia ciepłownicze, składy, magazyny i zabudowa usługowa.Kształt działki regularny z wygodnym dojazdem szosą od ulicy Zakładowej.Na terenie posesji znajduje się budynek gospodarczy,wraz z dużą, metalową wiatą z pokryciem dachu blachą. Budynek z powodzeniem może pełnić funkcję warsztatu lub magazynu. Dodatkowo wyposażony jest w praktyczną rampę do rozładunku wszelkiej maści towarów.Nieruchomość w całości ogrodzona, uzbrojona w sieć energetyczną, wodociągową i kanalizacyjną.Działka posiada bardzo dobre połączenie drogowe z miastem i pobliską obwodnicą, daje to dodatkowe możliwości prowadzenia szerokiego wachlarza działalności.Istnieje możliwość dzierżawy nieruchomości.Chojnice to prężnie rozwijające się miasto w województwie pomorskim, położone przy drodze krajowej nr 22, w odległości ok. 120 km od Gdańska i 100 km od Bydgoszczy. Dookoła mnóstwo miejscowości turystycznych, czystych jezior, lasów bogatych w runo leśne oraz ścieżek rowerowych.

Obiekt gotowy do przejęcia, szeroki wachlarz możliwości przekształcenia budynku, wielkość działki daje spore pole manewru ewentualnej rozbudowy !!Z otwartymi rękoma zapraszamy potencjalnych inwestorów !!

Informacje dodatkowe

Powierzchnia działki (m²) 6632
Rodzaj działki Inwestycyjna

Lokalizacja


Chojnice ul.Zakładowa

 

 

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji