lub wybierz kategorię

Wspaniała działka siedliskowa na Kaszubach !

SprzedamDodaj do obserwowanych
Cena: 599.000,00 pln
Kontakt
Numer telefonu: 72..........pokaż
Dodane 2019-05-07 15:06

Opis

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu przepiękną działkę siedliskowo- rolną o powierzchni 7,5 ha, usytuowaną w miejscowości Trzebiatkowa, w gminie Tuchomie, w powiecie bytowskim, w województwie pomorskim.Działka położona jest w sercu Kaszub, zaledwie 4 km od centrum Tuchomia, z dobrym dojazdem od drogi głównej Miastko- Bytów.Na posesji znajduje się murowany budynek o powierzchni 200 m2, pokryty blachą, który funkcjonuje jako garaż oraz pomieszczenie gospodarcze równocześnie. Oprócz tego mamy szereg drewnianych pomieszczeń służących jako garaże, wiaty oraz schronienie dla zwierząt hodowlanych.Media: prąd- jest w budynku+ siła, woda przy granicy działki, istnieje możliwość zamontowania przydomowej oczyszczalni ścieków.Działka ma zróżnicowane ukształtowanie terenu, przeważnie płaska z niewielkimi pagórkami typowymi dla pojezierza kaszubskiego z przepięknym widokiem na okoliczne tereny.Częściowo ogrodzona, z miejscem na własny ogródek warzywny, trawnik, plac zabaw dla dzieci, otoczona pięknymi świerkami, co zapewnia strefę intymności.W skład nieruchomości wchodzą grunty orne klasy IV, V i VI, łąki i pastwiska klasy IV i V oraz las mieszany (brzoza, dąb, buk).Niezaprzeczalnym atutem działki jest również niewielki staw otoczony wokół zielenią, gdzie można relaksować się przy nim łowiąc ryby.Duża powierzchnia działki stwarzają możliwość założenia fermy hodowlanej, stadniny koni lub innej formy działalności.Do jeziora mamy stąd około 3,5 km, bardzo blisko również usytuowane są ścieżki pieszo- rowerowe znajdujące się w okolicy.Do najbliższego miasta Bytowa około 15 km, do Miastka około 25 km.

Idealne miejsce na odpoczynek, duża powierzchnia działki, spokój i cisza z daleka od zgiełku miasta, własny staw !!Zapraszamy na prezentację !!

Informacje dodatkowe

Powierzchnia działki (m²) 75000
Rodzaj działki Inna

Lokalizacja


Trzebiatkowa gm.Tuchomie pow.bytowski

 

 

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji