lub wybierz kategorię

Wydzierżawię jezioro, Jonki !!

WynajmęDodaj do obserwowanych
Cena: 2.500,00 pln
Kontakt
Numer telefonu: 72..........pokaż
Dodane 2018-06-04 14:39
Autor

Opis

Jeśli marzysz o swoim własnym jeziorze, inwestycji która może przynieść Tobie dochód, to mamy dla Ciebie wyjątkową działkę na dzierżawę.Nieruchomość położona jest w miejscowości Jonki- Zielona Chocina, w gminie Konarzyny, w powiecie chojnickim, w województwie pomorskim.Działka ma powierzchnię 5,31 ha, z czego samo jezioro to 2,85 ha powierzchni.Teren wokół w większości zalesiony(drzewostan tworzą głównie las sosnowy i brzozowy).Wjazd na nieruchomość drogą polną nieutwardzoną od szosy głównej Bytów- Chojnice.Jezioro w środku lasu, bardzo czyste, linia brzegowa jeziora nieregularna.Preferowany termin okresu dzierżawy- minimum 7 lat.Do najbliższego miasta Chojnic- około 25 km, do Bytowa 35 km.

Cisza i spokój na łonie natury, duża powierzchnia jeziora, możliwość czerpania zysków po zarybieniu !!Zadzwoń i umów się na prezentację !!

Informacje dodatkowe

Powierzchnia działki (m²) 53100
Rodzaj działki Leśna

Lokalizacja


Jonki gm.Konarzyny

 

 

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji