lub wybierz kategorię

Atrakcyjny, duży teren inwestycyjny do wynajmu!! Chojnice!!

WynajmęDodaj do obserwowanych
Cena: 5.000,00 pln
Kontakt
Numer telefonu: 72..........pokaż
Dodane 2019-01-30 12:01

Opis

Przedstawiamy Państwu atrakcyjnie usytuowany plac o powierzchni 8 539 m2, zlokalizowany w Chojnicach przy ul Przemysłowej, w powiecie chojnickim, w województwie pomorskim.Teren jest ogrodzony, działka w kształcie prostokąta umożliwiająca swobodne manewrowanie większymi gabarytowo samochodami, np. tirem.

Przeznaczenie terenu bardzo szerokie, np. na plac składowy - materiały ciężkie, sypkie, kruszywa
bądź z przeznaczeniem na bazę firmy np. budowlanej, transportowej.Dojazd bezpośrednio z drogi asfaltowej, szeroka brama wjazdowa umożliwiająca wjazd również dla ciężkiego transportu.
Na terenie nieruchomości znajdują się słupy oświetleniowe oraz ok 20 m2 budynek portierni.

Działka uzbrojona w energię elektryczną oraz sieć wodno-kanalizacyjną.Cena najmu to 5 000 zł. netto + media według zużycia.
Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu.

Jest to doskonałe miejsce na wszelkiego rodzaju działalność usługową, przemysłową, handlową a bliskie sąsiedztwo zakładów przemysłowych sprawia, że działka jest jeszcze bardziej atrakcyjna lokalizacyjnie.

Istnieje możliwość podnajmu części działki, za odpowiednio niższą kwotę ustaloną indywidualnie z klientem.

Działka przemysłowa w bardzo dobrej lokalizacji, możliwość długotrwałego wynajmu oraz prowadzenia różnego typu działalności gospodarczej!!!

Zapraszamy na prezentację!!!
oferta 81-2017 www.chbn.pl

Lokalizacja


Chojnice ul.Przemysłowa

 

 

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji