lub wybierz kategorię

Oferta skierowana do przedsiębiorców... !!

SprzedamDodaj do obserwowanych
Cena: 1.550.000,00 pln
Kontakt
Numer telefonu: 72..........pokaż
Dodane 2019-03-12 08:32

Opis

UWAGA!! MOŻLIWOŚĆ DZIERŻAWY NIERUCHOMOŚCI !!!Prezentujemy Państwu do sprzedaży budynki po byłym PGR w Gostkowie, w powiecie bytowskim, w gminie Bytów, w województwie pomorskim. Całość dysponuje powierzchnią 2,5743 ha.W skład nieruchomości wchodzą :

pięć budynków gospodarczych pełniących w przeszłości funkcję stodoły, warsztatów

pięć kolejnych budynków służących jako obory, bądź chlewnie

jeden służący jako garaż

waga przystosowana do ważenia dużych ładunków wraz z ciągnikiemMedia : woda, prąd.Na terenie byłego zakładu są dobrze zachowane i utwardzone drogi z płyt betonowych, w dobrym stanie jest również rampa wyładowcza, w niektórych budynkach wymieniono dachy oraz rynny spustowe.Część budynków wymaga remontu w zależności od wyboru potencjalnej specjalizacji, która miałaby tu powstać.Lokalizacja w centrum wsi oraz duża powierzchnia nieruchomości stwarzają możliwość np. hodowli zwierząt, naprawy maszyn rolniczych, użytkowania garaży oraz warsztatów dla kombajnów, ciągników czy innego sprzętu rolniczego.Do najbliższego miasta Bytowa 5 km, do Gdańska i Słupska około 70 km.Istnieje możliwość dzierżawy poszczególnych obiektów jak i całości byłego zakładu PGR.

Oferta skierowana do przedsiębiorców, rolników, ludzi z pomysłem na własny biznes !!

Budynki z potencjałem do wykorzystania, na szereg gałęzi inwestycyjnych !!

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ DZIERŻAWY!!

Zapraszamy do kontaktu !!
oferta 81-2018 www.chbn.pl

Lokalizacja


Gostkowo gm.Bytów woj.pomorskie

 

 

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji