lub wybierz kategorię

OKAZJA! Dobrze prosperujący zakład stolarski

SprzedamDodaj do obserwowanych
Cena: 649.000,00 pln
Kontakt
Numer telefonu: 53..........pokaż
Dodane 2017-11-14 08:15

Opis

Na sprzedaż zakład produkcji i obróbki wyrobów z drewna wraz z pełnym wyposażeniem, prężnie działający położony w miejscowości Powałki w województwie pomorskim gm. Chojnice - na trasie Chojnice - Kościerzyna.

Kompleks przedsiębiorstwa obejmuje działki o powierzchni łącznej 2585 m2 wraz z budynkami hali produkcyjnej głównej o powierzchni łącznej 490 mkw, halę obróbki wstępnej z wiatą o łącznej powierzchni 256,66 mkw, w tym hala klejarni, kotłownia co, sprężarkownia, garaż, wiata drewniana, łączna powierzchnia wszystkich obiektów produkcyjno - przemysłowych wynosi 735,61 m2.
Budowa obiektu w technologi tradycyjnej murowanej, wewnątrz i na zewnątrz tynki- cementowo- wapienne malowane, pomieszczenia socjalne, wc terakota, dach pokryty blachą stalową, teren ogrodzony i utwardzony.

Zakład wyposażony jest w kompletny sprawny park maszynowy, zatrudnia profesjonalny, fachowy personel oraz posiada stałą bazę klientów.

Całość obiektu stanowi obiekt funkcjonalny przystosowany do produkcji wyrobów z drewna.


DOSKONAŁA INWESTYCJA, ZYSK NA POZIOMIE 15% OBROTU-ROZSZERZ SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ !!

CENA DO NEGOCJACJI !!

Istnieje możliwość kupna domu mieszkalnego wraz z dużą działką położoną obok zakładu.


Zapraszamy na prezentację !!

Lokalizacja


Powałki gm.Chojnice

 

 

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji