lub wybierz kategorię

OKAZJA! Dobrze prosperujący zakład stolarski

SprzedamDodaj do obserwowanych
Cena: 649.000,00 pln
Kontakt
Numer telefonu: 72..........pokaż
Dodane 2019-01-10 15:28
Autor

Opis

Na sprzedaż zakład produkcji i obróbki wyrobów z drewna wraz z pełnym wyposażeniem, prężnie działający położony w miejscowości Powałki w województwie pomorskim gm. Chojnice - na trasie Chojnice - Kościerzyna.



Kompleks przedsiębiorstwa obejmuje działki o powierzchni łącznej 2585 m2 wraz z budynkami hali produkcyjnej głównej o powierzchni łącznej 490 mkw, halę obróbki wstępnej z wiatą o łącznej powierzchni 256,66 mkw, w tym hala klejarni, kotłownia co, sprężarkownia, garaż, wiata drewniana, łączna powierzchnia wszystkich obiektów produkcyjno - przemysłowych wynosi 735,61 m2.

Budowa obiektu w technologi tradycyjnej murowanej, wewnątrz i na zewnątrz tynki- cementowo- wapienne malowane, pomieszczenia socjalne, wc terakota, dach pokryty blachą stalową, teren ogrodzony i utwardzony.



Zakład wyposażony jest w kompletny sprawny park maszynowy, zatrudnia profesjonalny, fachowy personel oraz posiada stałą bazę klientów.



Całość obiektu stanowi obiekt funkcjonalny przystosowany do produkcji wyrobów z drewna.





DOSKONAŁA INWESTYCJA, ZYSK NA POZIOMIE 15% OBROTU-ROZSZERZ SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ !!



CENA DO NEGOCJACJI !!



Istnieje możliwość kupna domu mieszkalnego wraz z dużą działką położoną obok zakładu.


Zapraszamy na prezentację !!
oferta 230-2016 www.chbn.pl

Lokalizacja


Powałki gm.Chojnice

 

 

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji