lub wybierz kategorię

OKAZJA !! Hotel w budowie nad jeziorem-CHARZYKOWY

SprzedamDodaj do obserwowanych
Cena: 850.000,00 pln
Kontakt
Numer telefonu: 53..........pokaż
Dodane 2018-01-12 09:21

Opis

IDEALNA INWESTYCJA CENA 850 000 zł.Oferujemy na sprzedaż dużą działkę o powierzchni 4163m2 wraz z budynkiem w budowie o powierzchni użytkowej 1242m2 położoną w malowniczym punkcie miejscowości Charzykowy, gm. Chojnice.

Działka położona w najwyższym punkcie widokowym miejscowości Charzykowy, z widokiem na jezioro Charzykowskie, idealne miejsce na zaplecze rekreacyjno-turystyczne.

Na działce w trakcie budowy budynek mieszkalno – usługowy, III kondygnacyjny o niezwykłej aranżacji architektonicznej.

I kondygnacja obejmuje powierzchnię: 393 m2:

sala restauracyjna,

zaplecze socjalne, kuchnia, korytarz

kotłownia

II kondygnacja obejmuje powierzchnię: 282 m2:

recepcja

7 pokoi wraz z zapleczem sanitarnym

III kondygnacja obejmuje powierzchnię: 345 m2:

7 pokoi wraz z zapleczem sanitarnymAPARTAMENT NA PODDASZU O POWIERZCHNI 223 m2:Unikatowy projekt architektoniczny wraz z koncepcją zagospodarowania terenu, idealna inwestycja w zakresie, hotelarstwa, turystyki.Miejscowość Charzykowy jedna z najatrakcyjniejszych miejscowości w otoczeniu zagłębia jezior i lasów, najbardziej rozwojowa gmina w zakresie turystyki!Istnieje możliwość dokupienia działki sąsiedniej!

IDEALNA OFERTA DLA INWESTORA!

Lokalizacja


Charzykowy gm.Chojnice

 

 

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji