lub wybierz kategorię

Ośrodek kolonijno – wczasowy Jarosławiec, centrum

SprzedamDodaj do obserwowanych
Cena: 4.750.000,00 pln
Kontakt
Numer telefonu: 72..........pokaż
Dodane 2018-08-10 10:53
Autor

Opis

Na sprzedaż całoroczny ośrodek wczasowy z bazą kolonijną, dobrze prosperujący położony w centrum Jarosławca. Położenie 200 m od morza.

Tren ogrodzony, oświetlony, urządzony teren parkingu oraz tereny zielone, miejsce na grill i ognisko, centrum rozrywki. Boiska sportowe, ogród zimowy i elementy małej architektury przeznaczone do gier i zabaw, poza terenem ogrodzonym miejsca parkingowe.

Ośrodek wypoczynkowy przygotowany na 150 miejsc noclegowych (48 pokoi), w kompleksie budynków o funkcji mieszkalno - pensjonatowej o łącznej powierzchni użytkowej 1 233,00 mkw.(siedem budynków). Wszystkie budynki przystosowane do funkcji hotelowej, noclegowej całorocznej. Do każdego z nich podłączona jest instalacja elektryczna, centralnego ogrzewania z kotłowni centralnej na opał ekologiczny .

Budynki o fundamentach wylewanych żelbetowych, ściany fundamentowe z pustaków, stropy z płyt kanałowych typu „Żerań” ocieplone warstwą styropianu pokryte papą termozgrzewalną, ocieplenie budynków styropianowe z tynkiem mineralnym, kolorowym. Obiekt posiada własną kuchnię i stołówkę (na 60 osób) oraz zaplecze kuchenne /magazyny, zamrażarki itp./, zarówno z zewnątrz, budynki o dobrym stanie technicznym.

Obiekt funkcjonalny, przestrzeń bardzo dobrze zorganizowana służąca jako baza wczasowa pod imprezy kolonijne oraz wczasowe.

Ośrodek bardzo dobrze prosperujący z dobrze wyposażoną bazą noclegową, sanitarną oraz rekreacyjną.
100% gości przez cały rok, DOSKONAŁA LOKALIZACJA, IDEALNA INWESTYCJA!

Lokalizacja


Jarosławiec woj.zachodniopomorskie

 

 

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji