lub wybierz kategorię

Wynajmę ogrodzony, duży plac w Chojnicach !!

WynajmęDodaj do obserwowanych
Cena: 2.500,00 pln
Kontakt
Numer telefonu: 72..........pokaż
Dodane 2018-08-06 09:17
Autor

Opis

Oferujemy Państwu do wynajmu duży plac, mieszczący się w 45- tysięcznych Chojnicach, przy ulicy Zakładowej, w województwie pomorskim.Prezentowana nieruchomość ma powierzchnię 6632 m2 i zlokalizowana jest w rejonie przemysłowym miasta .Teren w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczony jest symbolami 4C,PU (obiekty produkcyjne, urządzenia ciepłownicze, składy, magazyny i zabudowa usługowa.Dojazd wygodnym asfaltem od ulicy Zakładowej.Posesja w całości ogrodzona metalową siatką, z solidną bramą wjazdową.Działka posiada dobre połączenie drogowe z miastem i pobliską obwodnicą.Chojnice to prężnie rozwijające się miasto na pojezierzu pomorskim, położone przy drodze krajowej nr 22, w odległości ok. 120 km od Gdańska i 100 km od Bydgoszczy.

Obiekt gotowy do dzierżawy od zaraz, wielkość działki daje spore możliwości manewru na składowanie różnych towarów, aut, maszyn lub innych rzeczy !!Zapraszamy do kontaktu !!

Lokalizacja


Chojnice ul.Zakładowa

 

 

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji