lub wybierz kategorię

Elektryk przemysłowy - praca w Niemczech

OferujęDodaj do obserwowanych
Kontakt
Numer telefonu: 53..........pokaż
Dodane 2018-05-09 12:18
Autor
Gość

Opis

Stanowisko: Elektryk przemysłowy

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
Miejsce pracy: 26121 Oldenburg, Niemcy

Opis stanowiska: prace związane z okablowaniem, czytanie planów, czynności związane z techniką pomiarową

Wymagane kwalifikacje:
- wykształcenie jako elektro-instalator
- mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B
- doświadczenie w pracy na budowach oraz przy instalacjach domowych
- elastyczność

Oferujemy wszystkie świadczenia wg zbiorowego układu pracy oraz dodatkowe świadczenia związane z zatrudnieniem.
WYNAGRODZENIE: 1600 – 1800 euro netto + dodatki urlopowe i świąteczne.
Zapewnione darmowe zakwaterowanie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres biuro@gastamo.pl
Prosimy o podanie nazwy stanowiska w tytule wiadomości.
Prosimy również o dołączenie obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych

Więcej informacji pod nr telefonu: 535 050 928