lub wybierz kategorię

Firma Partner Systems Sp. z o.o. poszukuje technologa/konstruktora

Dodaj do obserwowanych
Kontakt
Numer telefonu: 59..........pokaż
Dodane 2018-05-25 10:30

Opis

Opis oferty pracy:
Partner Systems Sp. z o.o.
to dynamicznie rozwijająca się firma, zlokalizowana w woj. pomorskim w miejscowości Człuchów.
Głównym profilem działalności firmy są filtry do uzdatniania wody, konstrukcje ze stali i z materiałów powlekanych PVC/PU

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Technolog/konstruktor
Miejsce pracy: Człuchów
Region: pomorskie

Wymagania:
Znajomość programu Inventor
Umiejętność pracy w zespole
Komunikatywność
Dobra znajomość rysunku technicznego
Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
Znajomość kalkulacji kosztów wykonania- w tym kosztów zakupu materiałów
Znajomość procesów plastycznej i mechanicznej obróbki metalu
Umiejętność opracowania procesów technologicznych realizacji zamówień

Zadania:
Opracowywanie przewodników produkcyjnych
Udział we wdrożeniu nowego produktu
Współpraca z Działem Planowania Produkcji
Współpraca z zespołem produkcyjnym w celu weryfikacji możliwości produkcyjnych
Przeprowadzanie całościowej wyceny nowego produktu zgodnie z zamówieniem
Opracowywanie wyceny z uwzględnieniem czasu, operacji, kosztów materiałów niezbędnych do produkcji, części zamiennych oraz procesów zewnętrznych
Sporządzanie kalkulacji i wycen produktów nowych i zmodyfikowanych
Archiwizacja dokumentacji
Przygotowywanie dokumentacji technologicznej

Oferujemy:
Przyjazne środowisko pracy
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ( w godzinach 7-15 )
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje
Pakiet socjalny
Wynagrodzenie 4000 brutto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: marketing@partnersystems.pl lub osobiście w siedzibie firmy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).”

Lokalizacja

77-300 Człuchów, Jerzego z Dąbrowy 5d