lub wybierz kategorię

Firma Partner Systems zatrudni pracownika na stanowisko - Logistyk

OferujęDodaj do obserwowanych
Kontakt
Numer telefonu: 59..........pokaż
Dodane 2019-02-27 10:20

Opis

Firma Partner Systems Sp. z o.o. zatrudni pracownika na stanowisko - Logistyk

Obowiązki :
- prowadzenie ewidencji materiałowej
- nadzór nad magazynem
- współpraca z działem produkcji
- odbiór i wysyłka towaru

Wymagania:
- obsługa komputera - znajomość MS Office
- znajomość obsługi programów magazynowych np WAPRO MAG - możliwość przeszkolenia
- umiejętność pracy w grupie

Oferujemy :
- możliwość rozwoju
- szkolenia
- atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o składanie cv na marketing@partnersystems.pl lub osobiście w siedzibie firmy (ul. Jerzego z Dąbrowy 5d w Człuchowie). Osoba kontaktowa – Marcin Buczek (668-513-859)

Lokalizacja

77-300 Człuchów, Jerzego z Dąbrowy 5d