lub wybierz kategorię

Lekkie zlecenie do małżeństwa 1600 euro-premia 50 euro za szybki wyjazd

Dodaj do obserwowanych
Kontakt
Numer telefonu: 53..........pokaż
Dodane 2018-05-06 13:40

Opis

PRACUJ Z NAMI I OPIEKUJ SIĘ STARSZYMI SCHOROWANYMI LUDŹMI
Miejsce: 84424 Isen - wieś
Termin wyjazdu: OD ZARAZ na 6/8 tygodni
Wynagrodzenie :
umowa zlecenie : 1600 euro ( +50€ za szybki wyjazd )
działalność gospodarcza : 1850 euro

+ zwrot kosztów podróży

Poszukujemy opiekunki osób starszych:
Mężczyzna 79 lat, 175 cm, 59 kg. Senior jest łagodny, spokojny , sam się myje i ubiera, mobilny. Nosi pieluchomajtki. Cierpi na lekką demencję- czasem jest zdezorientowany co do osób. Lubi się zajmować ogrodem jeśli tylko pogoda na to pozwala chętnie spędza tam czas.

Kobieta 78 lat, 172 cm, 59 kg. Seniorka ma duże problemy ze słuchem, Używa wózka ale nie wymaga transferu gdyż przy wsparciu może chodzić. Nie jest inkontynentna. Sama się myje i ubiera. Raz w tygodniu Pflegedienst przychodzi kąpać Seniorkę. Nie ma wstawania w nocy.
W domu są wszelkie możliwe pomoce- łóżko medyczne, lift schodowy, lift w wannie, rollator, wózek i krzesło toaletowe.
Państwo są bardzo grzeczni i mili – sprawdzone zlecenie.
Sklepy oddalone są o około 1 km. W odległości 45 km znajduje się Monachium.

Zakres obowiązków:
-pomoc w codziennych obowiązkach domowych
-wspólne spędzanie czasu
-spacery

OCZEKUJEMY:
-język niemiecki dobry
-koniecznie prawo jazdy
- wiek opiekunki do 60 lat
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą i/lub gotowość do świadczenia pomocy osobie starszej
- odpowiedzialność, życzliwość i cierpliwość

OFERUJEMY:
-opiekunkom dajemy możliwość wyboru ubezpieczenia, polskie bądź niemieckie,
- atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie, uzależnione od znajomości języka i kwalifikacji,
- legalne zatrudnienie przez polską agencję zatrudnienia,
- organizację wyjazdu do i z Niemiec oraz pokrycie jego kosztów,
- stałą opiekę koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z firmą podczas pobytu w Niemczech,
- indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów.

BEST CARE 24 AGENCJA POŚREDNICTWA PRACY
UL. JASNA 11
58-500 JELENIA GÓRA ( II PIĘTRO)
tel. 538 109 848
tel. 538 109 888
tel.735 140 466
opieka.bestcare@gmail.com

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU