lub wybierz kategorię

MECHANIK MASZYN PRZEMYSŁOWYCH

OferujęDodaj do obserwowanych
Cena do negocjacji
Kontakt
Numer telefonu: 60..........pokaż
Dodane 2018-06-19 14:12
Autor
Gość

Opis

Agencja Pracy Tymczasowej Toolip HR Sp. z o.o. wpisana w rejestr agencji pod numerem certyfikatu 8564 powstała dzięki pasji przyjaciół, w odpowiedzi na potrzeby Klientów, związane z kompleksową obsługą w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Nowe wyzwania jakie stają przed menedżerami w zakresie rozwoju osobistego i wzrostu efektywności personelu zachęciły nas do zbudowania szerokiej i elastycznej oferty dostosowanej do potrzeb wielu branż oraz zróżnicowanych rozwiązań biznesowych.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Człuchów

Wymagania:

• Dyspozycyjność, samodzielność.
• Doświadczenie w pracy jako mechanik.
• Wykształcenie techniczne.
• Wiedza z zakresu budowy maszyn i urządzeń przemysłowych.
• Umiejętność odczytywania dokumentacji technicznej.

Zadania:

• Serwisowanie maszyn produkcyjnych.
• Montaż i demontaż podzespołów i elementów.
• Analiza usterek elementów znajdujących się na linii produkcyjnej.
• Prace ślusarskie.
• Praca z rysunkiem technicznym.
• Umiejętność pracy w zespole.
• Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

• Stabilną i interesującą pracę.
• Możliwość rozwoju zawodowego.
• Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia.
• Ciekawą pracę w młodym zespole.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie (81-735) przy ulicy ul. Władysława Łokietka 23a/37. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: rodo(małpa)toolip.pl
Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie (81-735) przy ulicy ul. Władysława Łokietka 23a/37. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: rodo(małpa)toolip.pl
Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne. Niewyrażenie zgody nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji, której dotyczy niniejsze zgłoszenie.