rynek01b

lub wybierz kategorię

Meble na wymiar Chojnice

miejsce na Twoją reklamę

operator wózka widłowego w Holandii

OferujęDodaj do obserwowanych
Kontakt
Numer telefonu: 58..........pokaż
Dodane 2017-04-21 09:58
Autor
Gość

Opis

Pracując jako część zespołu magazynowego wspierasz procesy produkcji i sieci dystrybucji. Odpowiadasz za przewóz i komplementacje zamówień, czynności uzupełniania zapasów, weryfikację stanów towarowych oraz bieżące prace magazynowe. Wymagane doświadczenie i aktualne certyfikaty uprawniające do jazdy wózkiem wysokiego składowania.
Operator wózka widłowego
Zadania:

• Przewóz i zbieranie zamówień
• Dbanie o narzędzia pracy wózek widłowy oraz przydzielonych obszarów magazynu
• Przygotowywanie materiałów do przechowywania lub transportu
• Możliwa obsługa skanera kodów lub praca w systemie Voice Speak
• Bieżąca inspekcja materiałów przychodzących

Umiejętności:

• Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
• Wysoka motywacja i sumienne wykonywanie obowiązków
• Gotowość do uczenia się technik i procesów magazynowych
• Samodzielne wykonywanie obowiązków
• Umiejętność pracy w zespole
• Umiejętność porozumiewania się języku angielskim
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na maila gdynia@ottopraca.eu
Bądź kontakt telefoniczny pod numerem 58 661 32 31

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli.

Wyrażam zgodę OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. na:
- Przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV i innych przesłanych przeze mnie dokumentach w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacji do pracy z moim udziałem; oraz
- Udostępnienie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych na potrzeby rekrutacji; oraz
- Ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.
Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 2590. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem ofert pracy, ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania oraz kontrolowania ich przetwarzania zgodnie z art. 32 ustawy z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (ze zm.).

Lokalizacja

81-364, Gdynia, 10 lutego 37