rynek01b

lub wybierz kategorię

miejsce na Twoją reklamę

pracownik magazynu w Holandii

OferujęDodaj do obserwowanych
Kontakt
Numer telefonu: 58..........pokaż
Dodane 2017-04-21 12:15
Autor
Gość

Opis

Szukasz dobrej pracy za granicą, bez znajomości języka angielskiego? Oferujemy bardzo atrakcyjne stawki wynagrodzenia również dla osób w wieku 18-20 lat!* Jeżeli chcesz dobrze zarabiać w euro, mieć zorganizowany dojazd i zakwaterowanie, APLIKUJ!

A może chcesz wyjechać ze znajomymi? Dla nas to też nie problem! Zorganizujemy wszystko tak, aby Was nie rozdzielać!
Zbieracz zamówień – bez znajomości języka angielskiego
Nr referencyjny: AP/A/2017
Informacje o pracy:
• dobra wypłata w euro - bardzo atrakcyjne stawki również dla osób młodych!*
• możliwość pracy w nadgodzinach - zarobisz więcej!
• praca dla dużej i znanej sieci sklepów w Holandii
• umowa o pracę tymczasową,
• NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA ANGIELSKIEGO!
• opiekun na miejscu
• organizujmy mieszkanie i dojazd
• ubezpieczenie
• możliwość wyjazdu od zaraz
• oferta kierowana jest do wszystkich osób, które szukają pracy

Obowiązki:
• zbieranie zamówień
• pakowanie produktów
Wymagania:
• dokładność
*Stawki wynagrodzenia obliczane na podstawie prawa holenderskiego.
Prosimy przesyłać CV na adres gdynia@ottopraca.eu bądź dzwonić pod numer 586613231 by uzyskać więcej informacji.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.”
Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 50-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2590). Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także innym podmiotom prowadzącym rekrutację. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania.

Lokalizacja

81-364, Gdynia, 10 lutego 37