lub wybierz kategorię

Specjalista ds. Obsługi Klienta - materiały biurowe

OferujęDodaj do obserwowanych
Kontakt
Numer telefonu: -..........pokaż
Dodane 2017-09-25 16:20
Autor
Gość

Opis

Biuro-Serwis TopDesk, firma rodzinna z wieloletnią i ugruntowaną pozycją na rynku, zatrudni Specjalistę ds. Obsługi Klienta.

Zadania:
• obsługa klienta biznesowego i indywidualnego
• współpraca z dostawcami i przedstawicielami handlowymi
• dbanie o estetykę miejsca i odpowiednią ekspozycję towaru

Oferujemy:
• umowa o pracę na pełen etat
• atrakcyjne warunki zatrudnienia
• przyjazną atmosferę pracy

Wymagania:
• doświadczenie na podobnym stanowisku
• obsługa kasy fiskalnej i programów sprzedażowych
• znajomość pakietu MS Office
• prawo jazdy kat. B
• pozytywne nastawienie, komunikatywność i kultura osobista

Aplikacje prosimy składać osobiście w siedzibie firmy w Chojnicach na ul. Składowej 6 lub mailowo na adres aleksandra.fryca@topdesk.pl do dnia 25 października 2017.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez P.P.H. Hegard z siedzibą w Chojnicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. dz. u. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Lokalizacja

Chojnice, ul. Składowa 6