rynek01b

lub wybierz kategorię

Kontakt
Numer telefonu: 69..........pokaż
Dodane 2017-04-04 11:54

Opis

Obecnie dla jednego z naszych klientów z branży meblarskiej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Tapicer

Opis stanowiska:

miejsce pracy: Czarne (Polska)
umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą
praca na pełny etat, od 8 do 9 godzin dziennie (wg potrzeb), tryb jednozmianowy
praca polega na nakładaniu pokrowców tapicerskich na wyklejony mebel i obijaniu go zgodnie z wymaganiami jakościowymi
miejsce pracy jest czyste i wyposażone w najnowsze maszyny

Wymagania:

wykształcenie min. podstawowe
mile widziane doświadczenie, ale nie jest konieczne (nastąpi przyuczenie)
chęć do pracy i nauki zawodu
sumienność, zaangażowanie, punktualność

Oferujemy:

stałą pracę na podstawie umowę o pracę
wynagrodzenie akordowe, od 1460 do 3500 zł netto (w zależności od umiejętności i zaangażowania)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem, na adres rekrutacja@esteelo.pl lub skorzystanie z formularza, wpisując nr ref PL/02/2017

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)”

Esteelo Human Resources nr rej. 14625