lub wybierz kategorię

dla wyjeżdżających za granicę

SprzedamDodaj do obserwowanych
Cena: 139,00 pln
Kontakt
Numer telefonu: 79..........pokaż
Dodane 2017-04-28 13:10

Opis

Lato już wkrótce i jak co roku wiele osób zapewne spędzi urlop za granicą. Mając to na uwadze chcielibyśmy przypomnieć jak przydatnym i ważnym jest posiadanie aplikacji FREEDOME np. na tablecie, laptopie czy smartfonie.

Będąc za granicą na pewno będziemy chcieli sprawdzić stan konta, wydatki i stan limitu karty kredytowej, będziemy chcieli wysłać zdjęcia czy pogadać z kim z rodziny. Istnieje zatem spora szansa, że będziemy korzystać z publicznie dostępnych sieci Wi-Fi np. w hotelu, restauracji, pubie. W związku z tym warto pamiętać o kilku rzeczach. Przede wszystkim o tym, że sieci Wi-Fi nie zawsze są zabezpieczone i w związku z tym istnieje ryzyko, że nasze logowanie do banku będą mogły podejrzeć inne osoby. Należy pamiętać i o tym, że nie wszędzie dostępny jest SKYPE i w związku z tym rozmowa z rodziną stanie się niemożliwa.

Można temu zaradzić. Wystarczy zainstalować na urządzeniach aplikację FREEDOME i już bezpiecznie logować się do banku w Polsce, czy też bez przeszkód korzystać ze SKYPE.

Aplikacja FREEDOME pozwoli także oglądać krajową telewizję, słuchać polskich stacji radiowych, czy po prostu korzystać z zasobów internetowych w Polsce. Wykorzystując FREEDOME jesteśmy fizycznie za granicą ale wirtualnie w kraju.

FREEDOME zapewnia również bezpieczeństwo kontaktów biznesowych. Wymiana informacji pomiędzy firmą a pracownikiem zostanie zaszyfrowana. Wiadomość e-mail wysłaną za pomocą ogólnego internetu można porównać do kartki pocztowej którą wszyscy mogą przeczytać. Wiadomość e-mail wysłana za pomocą FREEDOME jest jak list polecony który przeczytać może tylko adresat.

Należy pamiętać również i o tym, że aplikacja FREEDOME chroni urządzenia przed hakerami, szkodliwymi stronami internetowymi, pozwala pozostać anonimowym w sieci. Nawet dostawca internetu nie będzie wiedział gdzie jesteśmy i co robimy w internecie.


Więcej informacji o FREDOME można znaleźć tutaj : http://www.intia.pl/komputery/ Jeżeli zechcą Państwo przetestować aplikację to prosimy o kontakt.

Polecamy Państwu rozważenie skorzystania z wirtualnego nieśmiertelnika czyli serwisu internetowego tamjestem.pl może być pomocny za granicą.

 

 

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji