lub wybierz kategorię

może uratować życie

OferujęDodaj do obserwowanych
Kontakt
Numer telefonu: 79..........pokaż
Dodane 2016-12-11 16:51

Opis

www.tamjestem.pl

serwis internetowy, rodzaj wirtualnego nieśmiertelnika. Stworzony po to aby pomóc lekarzom, ratownikom medycznym i innym służbom ratować zdrowie a nawet życie a także tożsamość osoby która się zgubiła.

Przykład : ktoś nieszczęśliwie przechodząc przez ulicę został potrącony przez samochód w wyniku czego stracił przytomność. Służby ratunkowe po przyjeździe na miejsce zdarzenia będą miały ułatwione zadanie jeżeli odnajdą przy poszkodowanym nieśmiertelnik serwisu tamjestem.pl

Zarejestruj siebie lub osobę którą się opiekujesz, umieść informacje o przebytych i obecnych chorobach, uczuleniach, zażywanych lekach, grupie krwi, dane kontaktowe do bliskich osób i inne informacje które uznasz za ważne. Daj w ten sposób szansę lekarzowi na skuteczniejszy ratunek.

Korzystanie z serwisu jest bezpłatne. Jedyną opłatą jest zakup karty użytkownika czyli nieśmiertelnika, który kosztuje 69 zł. Zdjęcia w ogłoszeniu przedstawiają właśnie wzór nieśmiertelnika.

Już wkrótce angielskojęzyczna wersja serwisu, a zatem pomocny będzie także za granicą.

 

 

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji