lub wybierz kategorię

zaprogramuj się na sukces

OferujęDodaj do obserwowanych
Kontakt
Numer telefonu: 79..........pokaż
Dodane 2017-08-30 08:54

Opis

BIOFEEDBACK – usprawnij swój mózg i cały organizm, zaprogramuj się na sukces.

Zapraszamy na 14-dniowe wczasy wypoczynkowo-terapeutyczne których głównym celem jest terapia biofeedback. Takim właśnie zabiegom poddają się głównie sportowcy, naukowcy i ludzie biznesu nakierowując swój umysł na osiąganie sukcesów. Wczasy o których mowa w tym ogłoszeniu kierujemy do przedsiębiorców, handlowców, studentów i wszystkich ludzi którzy chcą osiągnąć sukces.

Za pomocą metody BIOFEEDBACK trenowany uczy się korygowania pracy swojego mózgu. Siedzi wygodnie w fotelu a na jego głowę założone zostaną małe czujniki, które odbierają sygnał EEG. Pacjent widzi swoje fale mózgowe odpowiednio przetworzone pod postacią prostej gry komputerowej, nie używa joysticka, klawiatury, czy myszki steruje grą tylko za pomocą swoich myśli. Równocześnie fale są analizowane przez prowadzącego trening neuroterapeutę, który pracuje przed drugim monitorem niewidocznym dla trenowanego i stymuluje mózg pacjenta do uzyskiwania coraz lepszych wyników. Poprawa parametrów pracy mózgu koreluje z sukcesem w grze. Pozytywnie rozbudzony mózg dąży do nagrody i w ten sposób optymalizuje swą pracę w procesie samouczenia się.

Efekty treningów EEG Biofeedback:
– ogólne polepszenie funkcjonowania intelektualnego
– dostarczanie energii do wydajnego funkcjonowania
– polepszenie koncentracji
– doskonalenie umiejętności komunikacyjnych
– kształtowanie postawy ciała, koordynacji ruchowej
– poprawa stanów emocjonalnych,
– redukcja stresu, rozwój kreatywności
– wzrost pewności siebie, pobudzenie motywacji
– niwelacja stanów lękowych
– zwiększenie samokontroli emocjonalnej

Każdego dnia jeden zabieg trwający 45 minut i cztery godziny wykładów motywacyjnych prowadzonych przez psychologów.

Warunkiem koniecznym do rozpoczęcia treningów Biofeedback jest dostarczenie zaświadczenia wystawionego od lekarza neurologa o braku przeciwwskazań do terapii Biofeedback. Zaświadczenie to wystawiane jest w celu wykonania badania EEG głowy, gdyż istnieją przypadki schorzeń neurologicznych, w których ten rodzaj terapii jest niewskazany.

Zapewniamy całodzienne wyżywienie i zakwaterowanie w pensjonacie w Beskidach. Zapytaj o szczegóły i cennik.

 

 

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji