rynek01b

Imprezy Chojnice i okolice

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
28
29
30

XVI edycja Międzynarodowych Pokazów Lotniczych AIR SHOW 2018

Rozrywka
Termin: sobota, 25 sierpień 2018 09:00

Miejsce: 42 Baza Lotnictwa Szkolnego, Lotnisko Radom - Sadków  |  Miejscowość: Radom

 

Pokazy lotnicze, akrobacje oraz wyjątkowe samoloty sprawiają, że na Air Show do Radomia każdego roku przyjeżdżają setki osób. Pojawiają się pasjonaci lotnictwa, jak i ci, którzy na pikniku są pierwszy raz. Organizatorzy spodziewają się, że w tym roku na radomskim lotnisku w Sadkowie będzie komplet publiczności. Śpieszcie się po bilety. Rozchodzą się bardzo szybko, a Air Show 2018 rusza już 25 sierpnia.

25 i 26 dzień sierpnia to prawdziwe święto dla osób związanych z lotnictwem, zarówno zawodowo i amatorsko. Pokazy Air Show 2018 w Radomiu będą częścią ogólnopolskich obchodów stulecia odzyskania przez Polskę Niepodległości, a także obchodów stulecia lotnictwa wojskowego. To będzie wyjątkowa edycja, na którą organizatorzy przygotowali też specjalne atrakcje.

W planie imprezy przewidziano pokazy pilotów z ponad dwudziestu Państw Europy i Świata. Wśród lotniczych sław pojawią się przedstawiciele m.in. Włoch, Hiszpanii, Chorwacji, Finlandii, czy Niemiec.

Wszystkie osoby, które pojawią się na tegorocznym Air Show w Radomiu będą miały okazję podziwiać przelot dęblińskiej grupy Biało – Czerwone Iskry wspólnie z Boingiem 787-9 Dreamliner Polskich Linii Lotniczych LOT. Maszyna została „odziana” w biało czerwone barwy z okazji 100 – lecia odzyskania Niepodległości. To będzie pierwszy taki przelot w historii wszystkich edycji Air Show Radom.

Pokazy lotnicze w Radomiu będą w tym roku wyjątkowe. Dwa dni pełne akrobacji, spotkań z najlepszymi pilotami oraz możliwość zobaczenia samolotów, które na co dzień nie są dostępne. Ponadto to czas, w którym uczestnicy wspólnie będą Świętować stulecie lotnictwa wojskowego oraz odzyskanie przez Polskę Niepodległości. Cały program Air Show 2018 Radom dostępny jest na stronie organizatora http://airshow.wp.mil.pl/strony/program-20184/

Osoby odpowiedzialne za piknik lotniczy ostrzegają przed zakupem biletów z nieznanych źródeł. Jednym miejscem, gdzie sprzedawane są bilety na pokazy jest portal ebilet.pl i dostępne są pod adresem https://www.ebilet.pl/sport/pozostale/air-show/

Pokazy lotnicze Air Show w Radomiu to świetny pomysł na to, by spędzić ten ostatni weekend sierpnia rodzinnie i aktywnie. Oprócz pokazów w powietrzu przygotowane będą również stanowiska, na których specjaliści przedstawią historię lotnictwa. Edukacyjne strefy tematyczne oraz kąciki dla dzieci zapewniają dużą dawkę wiedzy i zabawy. Dzieci do lat 6 wchodzą za darmo z rodzicem albo opiekunem prawnym, który posiada bilet. Regulamin wejścia na pokazy lotnicze w Radomiu znajduje się na stronie http://airshow.wp.mil.pl/strony/bilety-air-show-2018k/

Kup bilet już dziś i weź udział w największym pikniku lotniczym w Polsce. Organizatorzy, co roku stawiają sobie wyżej poprzeczkę, dzięki czemu każda edycja jest pozytywnym zaskoczeniem dla uczestników. Bądź częścią historii polskiego lotnictwa. Poznaj bohaterów oraz tych, którzy codziennie wzbijają się w powietrze dla Ojczyzny. Gwarantujemy niezapomniane emocje. Zabierz najbliższych i przygotujcie się na prawdziwy odlot.

 

Telefon
261 825 040
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Organizator
Biuro Organizacyjne AIR SHOW
Adres
42. Baza Lotnictwa Szkolnego, Sadków 9, 26-600 Radom

 

Mapa


 

Terminy


  • sobota, 25 sierpień 2018 09:00

Wspierane przez iCagenda

 

 

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji